ISO 27001 Nasıl Alınır?

ISO 27001 nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. ISO belgesini veren işletmeler başta Toem Grup bünyesinde yer alan Toem Kalite Danışmanlık olmak üzere çeşitli belgelendirme kuruluşu ve danışmanlık iştirakçileridirler. Alacağınız iso belgesi/belgeleri devlet tarafından onaylı ve uluslararası geçerli olacak şekilde temin edilecektir. ISO 27001 belgesini almak için öncelikle Toem Kalite'den danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti sunulurken kuruluşunuza uygun dokümantasyon hazırlık ve eğitim hizmetleri verilmesi sağlanacaktır. Bu aşamadan sonra ise tarafımızdan koordine edilen belgelendirme denetimini başarı ile geçmeniz sonrasında sertifikalarınızı teslim alabileceksiniz.

İso belgesini almak için Toem Kalite size;

  • Doküman hazırlık sürecinde destek olacaktır.
  • Doküman eğitim sürecinde destek olacaktır.
  • En hızlı şekilde iso 27001 belgesi sahibi olmanızı sağlayacaktır.
  • En ekonomik fiyatlarla iso 27001 belgesi sahibi olmanızı sağlayacaktır.
  • Hem Türk-Ak (Türkiye) Akreditasyonlu hem de Yabancı (Avustralya, Almanya, Amerika, İngiltere vb.) Akreditasyonlu belge temin edebilecektir.

Kısacası anahtar teslim belge sahibi olacaksınız. ISO belgesi almak için bizi aradığınızda, tüm işlemleriniz uzman kadromuz ile tarafımızdan sağlanacaktır.
Bizi arayın - 0850 755 90 55 - Toem Kalite Danışmanlık