ISO 27001 Fiyatı Nedir?

ISO 27001 fiyatı için değişkenlik gösteren iki ana kriter bulunmaktadır.

ISO 27001 Belgesi iki farklı şekilde alınabilir olup bunlardan birisi TÜRKAK (Türkiye) Akreditasyonu olup diğeri yabancı akreditasyon çeşitleridir ve diğer ülkelerin akreditasyon kurumlarıdır. (İngiltere: UKAS, Almanya: DAKS, Avustralya: JAS-ANZ, Amerika: İAS vb. gibi)

Yabancı Akreditasyonlu iso 27001 belgesi almak istediğinizde Toem Kalite Danışmanlık olarak 2.300 TL + kdv her şey dahil kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

iso 27001 belgesi fiyatıTürkak Akreditasyonlu iso 27001 belgesi almak istediğinizde Toem Kalite Danışmanlık olarak kuruluş bilgilerinizi (Çalışan sayısı, Bilgi cihazları sayısı, proses sayısı, adres, yapılan işin açılımı v.b.) temin ettikten sonra net fiyatlandırma gerçekleştirebiliriz. Ancak en düşük teklif rakamı 4.000 TL + kdv olacaktır.
Yabancı akreditasyonlu iso 27001 belgesi tek başına 2.300 TL + kdv olmaktadır. Fakat size iki yada üç belge gerekiyorsa daha avantajlı şekilde olan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Örnek vermemiz gerekirse;
iso 27001 belgesi - 2.300 TL + kdv iken, iso 9001 ve iso 27001 belgesi aynı anda alındığında 2.900 TL + kdv olur. Diğer fiyatlandırmalarla ilgili olarak 0850 755 90 55 'i arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkak ile Yabancı Akreditasyon Arasındaki Fark Nedir?

Türkiye Akreditasyon kurumu (Türkak) ile Yabancı Akreditasyon kurumları (Jas-Anz, Ukas, Anab, Daks, İas vb.) arasında hiç bir fark yoktur. Dünya genelinde Tüm akreditasyon kurumları eşit seviyede sayılmakta ve aynı özellikleri taşımaktadırlar. Yabancı akreditasyon kurumlarından alınan belgelerde Türkiye akreditasyon kurumundan alınan belge kadar geçerliliğe sahiptir.

Bazı kuruluşlar direk devlet kaynaklı iş yapmaktadırlar. Devlet kurumları ile iş yapan firmalar ihale usulü çalıştıklarından dolayı kurum ihalelerinde Türkak akreditasyonlu belge istenmektedir diye bir ibare bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı özellikle devlet kurumlarıyla iş yapan firmaların Türkak belgesi alması zorunlu olmaktadır. Bunun dışında Türkiye'de sayılı büyük kuruluşlar yine devlet destekli iştirakçiler olduğu için çalıştırdığı tedarikçilerine Türkak belgeli sertifika aldırırlar.

Eğer herhangi bir devlet kurumu ile çalışmıyorsanız Yabancı akreditasyonlu belge almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Aynı şartlara sahip olan yabancı akreditasyonlu belgeler hem maliyet hemde zaman açısından çok daha hızlı bir şekilde size teslim edilir.